Кошик
4528 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

Косметика для засмаги в солярії

Кожен раз загоряючи в солярії необхідно використовувати лосьйон для засмаги в солярії. Використовуючи спеціальний лосьйон для засмаги в солярії ви прибираєте весь негатив одержуваний від ультрафіолету. Максимальне зволоження , запобігання втрати вологи шкірою під впливом ультрафіолету. Захист від вільних радикалів. Відновлення еластичності шкіри. Також ця косметика допомагає істотно поліпшити якість засмаги: прискорити потемніння кольору, поліпшити колірний відтінок шкіри, збільшити вироблення меланіну, зменшити час засмаги, максимально ефективно використовувати час інсоляції. Якісна косметика для солярію також надає косметичний, косметологічний ефекти: сприяє схудненню, розгладжує зморшки, живить шкіру, відновлює шкіру, очищає, відновлює РН баланс шкіри, заспокоюють та ін.. Купуючи правильний лосьйон для засмаги в солярії ви істотно економите по співвідношенню якість засмаги/ціна . Навіть засмагаючи на поганих або істотно підсіли лампах ви зможете отримати якісний засмага використовуючи лосьйони для засмаги в солярії з бронзаторами. Бронзаторы - активні компоненти лосьйону, які вступають в реакцію з амінокислотами з верхніх шарів шкіри, викликаючи їх потемніння. Також прискорити загар можна прискоривши вироблення меланіну, істотне прискорення вироблення меланіну можна досягти посиленням кровообігу. Лосьйони функціонально прискорюють кровообіг використовують тінгл TINGLE ефект. Тінгл ефект викликає легке середнє почервоніння шкіри (схоже на використання гірчичників) істотно прискорює вироблення меланіну, який під впливом ультрафіолету темніє і робить засмаги більш глибоким і темним.

Безумовним лідером у галузі лосьонів для засмаги у солярії є америка. Високо розвинута хімічна галузь, виликий ринок збуду дозволяють виробникам із США виробляти найкращі креми для солярія. Якісною відзнакоє є дуже вилика кількість натурльних компонентів які підживляють шкіру, та захищають від негативу опромінювання роблячи засмагу безпечною.

  Оскількит виробники націлені на продажі в середині США то і виробництво бутилок чи туб набагато більша ніж саше і тому ціна на саше у американських кремах значно дорожча. 

  Варто зауважити що використання лосьонів для засмаги у солярії значно скорочує сеанс засмаги якщо оцінювати отримання того самого еффекту. Тому якщо ви бажаєте зменьшити кількість сеансів у соляріїї або скоротити середній час  опромінювання, покращити відтінок кольору, підвищити рівень захисту, максимально зволожити шкіру та зробити якісний догляд   шкіри наситивши її поживними речовинами то ви обов'язково повинні використовувати якісну косметику для засмаги у солярії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner