Кошик
4528 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

УСЕ ДЛЯ СОЛЯРІЮ

Солярій (лат solarius сонячний) спеціальне обладнання для прийняття дозованого випромінювання. В переважній більшості в солярій встановлюють лампи з ультрафіолетовим випромінюванням. Саме такі лампи дають еффект засмаги. 

Солярії бувають вертикальні, горизонтальні та досить екзотичні у вигляді крісла. Відповідно людина в такому солярії стоїть, лежить або сидить. Горизонтальний солярій ,як правило, має у своєму арсеналі лицьові лампи які дуже гріються і тому для таких апаратів більш жорсткі вимоги до вентиляційної системи приміщення. Часто до солярія додають префікс "Турбо", тобто називають Турбо солярій" це говорить про те що солярій оснащений потужною вентиляційною системою і здатен дуже швидко охолоджуватись 3-4 хвилини і можна запускати наступного клієнта.

Треба розуміти що засмагу дають спеціальні лампи і від якості ламп залежить якість засмаги, тобто якщо взяти дуже дорогий і красивий солярій але поставити в нього дешеві лампи то і якість засмаги буде відповідною. 

Варто розвіяти міф в який вірить переважна більшіть людей ніби прострочені (або які доходять до кінця ресурсу) лампи видають шкідливе випромінювання. Це не правда. Коли лампу тільки замінили то вона дає найбільше випромінювання УВА та УВБ, коли рівень віпромінювання падає у половину то це і є кінець ресурсу лампи. Тобто, з часом лампа нічого додаткового  не починає випромінювати а лише падає рівень того що було з початку її роботи.

Якщо користувач солярія бажає отримати  темну, глибоку, стійку засмагу не задавши шкоду шкірі, він має дотримуватись 4 правил

1. В жодному разі не можна обгоріти. Тобто беріть кількість хвилин по мінімуму і дотримуйтесь рекомендацій адміністратора що до кількості хвилин

2. Кожен сеанс засмаги має бути лише з використанням спеціальної косметики для засмаги у солярії, вона попереджає фото старіння шкіри і захищає від утворення свільних радикалів, зволожує, скорочує сеанс, прискорює отримання ефекту від солярія та покращує запах після сеансу.

3. Робіть перерву між сеансами не меньше 48 годин, після 4-5 сеансів збільшуйте перерву між сеансами. Не додавайте більш ніж 1 хвилину наступного разу.

4. Не ходіть до солярія якщо є буть які протипоказання находження на сонці, або ви приймаєте лікі,  у вас особливі дні, також не можна у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, якщо маєте будь які хронічні захворювання краще порадитись з лікарем

Слід зауважити що косметика для сонця принципово не підходить для використання у солярії бо вона перешкоджає засмазі, а спеціальні лосьони для солярія навпаки прискорюють отримання якісної темної засмаги.

 

 

У нас ви можете отримати професійну консульнацію по таким питанням:

1. Солярії. Експлуатації та ремонту соляріїв. Дізнатись про сильні сторони і слабкі міста конкретних моделів

2. Лампи, стартери та інші витратні матеріали. Дуже виликий досвід дозволяє підібрати максимально ефективні лампи. 

3. Косметика для засмаги у солярії. Ми пропонуємо тільки засоби для солярія від найкращих американських виробніків які є світовими лідерами у цій галузі

 

На Вітчизняному ринку наші працівники працюють 20 років і увесь свій досвід ми передаємо нашим клієнтам що вони і їх клієнти отримували максимально якісні і беспечні послуги.

Якщо ви власник студії засмаги, салону краси в якому є солярій, фітнесу або будь якого іншого закладу з солярієм то ми запрошуємо вас до співпраці. У нас ви можете придбати найякісніші товари для свого бізнесу, а саме: лампи для солярія високо і низького тиску, стартери; лосьони для засмаги у бутилках, тубах  та саше для тіла, ніг, обличчя, тінгли та бронзатори; отримати красивий стенд для саше ; виликий вибір витратних матеріалів стікіні, мірні стаканчики, шапочки, окуляри для солярія в ассортименті, спеціальний дезинфектор для акрилу у солярії

 

 

Великий асортимент спеціалізованої, професійної косметики для солярію від провідних світових виробників з США (кращі інгредієнти + найкращі формули = ідеально швидка, гарна, здорова засмага). Широкий асортимент ламп для будь-яких типів солярію тільки виробництва Німеччина, ідеальна якість протягом усього терміну експлуатації, ідеальне співвідношення ціна/якість. Також є повний перелік витратних матеріалів для студій засмаги. Гнучка система знижок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner