Кошик
4529 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

OSMOCOTE

Оригінальні добрива OSMOCOTE з покриттям смолою, ядра осмокота упаковані поживними речовинами, які вивільняються саме в потрібний час та певною швидкістю для кожної стадії циклу росту рослини. Десятиліття досліджень та розробки призвели до найбільш випробуваного, перевіреного та технологічно розвиненого продукту. Технологія Osmocote в поєднанні з належним насінням, світлом, температурою та зрошенням послідовно призводить до енергійного зростання та найяскравіших кольорів ваших рослин.

Використання добрив осмокот  є економічно доцільним завдяки їх дуже високій ефективності і пролонгованій дії. Одного внесення вистачає на у весь весняно літній сезон зростання рослин, що є чудовим показником. 

Osmocote містить всі необхідні  рослині мікро і макроелементи у кожній окремій капсулі. Коли ви внесли добриво то ці корисні речовини вивільняються , поступово, повільно і рівномірно протягом усього періоду зазначеного в інструкції. Корисні елементи засвоюються дуже добре, грунтове вимивання практично не відбувається. Також немає ризику перевищення концентрації добрива. Добрива дуже безпечні і зручні у використанні. Це максимально корисний спосіб надійно і ефективно донести добрива до рослини. 

При використанні осмокоте знижується ризик гниття коренів рослин. Рослини ростуть швидше, краще при додаванні цього добрива у порівнянні їз звичайними  добривами. При додаванні осмокот при вирощуванні кімнатних рослин спостерігається довше і рясніше цвітіння. Усі рослини набувають підвищенний імунітет і стають стійкішими до різноманітних хвороб. При застосуванні на розсаду , остання краще приживається а врожай краще зберігається. Використання таких добрив допускається до будь яких рослин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner