Кошик
4570 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

АКТИВАТОРИ, СТИМУЛЯТОРИ РОСЛИН

Стимулятори для росту рослин або фітогормони – речовини, що підвищують ефективність росту та якість урожаю. Їх застосовують для того, щоб прискорити ріст і дозрівання рослин, а також для більш раннього врожаю. Існує кілька видів рослинних гормонів, кожен із них відповідає за певні процеси в рослині.

 

1. Гібберелліни - регулюють цвітіння та плодючість культури;
2. Ауксини - регулюють обмін поживних речовин та розвиток кореневої системи;
3. Цитокініни – відповідальні за розвиток пагонів;
4. Брасини (брассиностероїди) - підтримують імунітет рослини, роблять його стійким до несприятливих умов та хвороб. Також регулюють процес дозрівання плодів та насіння;


Стимулятори росту можна вносити не лише під час посадки. Ними можна обробити насіння, що забезпечить сильні сходи. Стимулятори також можна застосувати у зворотний бік, а саме для уповільнення зростання.

Стимулятор може застосовуватись у кількох видах: аерозоль, водний розчин, емульсія, пара. Залежно від вибраного виду речовини можна отримати зовсім інший результат. Єдине чого завжди варто дотримуватися, так це дозування, його варто дотримуватись строго, щоб отримати бажаний результат.

Використання фітостимуляторів це високий шанс на отримання багатого врожаю на тиждень раніше і більше. Окрім того, кількість урожаю збільшиться на 30-45%. Ці круті ефекти можливі лише в тому випадку, якщо ви дотримувалися інструкції та вносили речовину розумно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner