Кошик
3312 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

ЛАМПИ ДО СОЛЯРІЯ

Лампи для солярія бувають: 

а) Високого тиску (лицьові лампи для солярія) це потужні газоразрядні лампи потужністю 250-2000Вт, такі лампи випромінюють у діапазоні УВА, УВБ та УВС. Робота таких ламп без спеціального фільтра не допускається, адже фільтр пропускає тільки УВА та УВБ, а шкідливе УВС повністю не пропускає. У схемі роботи таких ламп використовують електро магнітний дроссель відповідної потужності та ігнітор (ІЗП імпульсний запалювальний пристрій) та лампу такої ж потужності що і дроссель. Якщо дроссель меньший номіналом за лампу, або використовується схема регуллювання потужності то випромінювання лампи буде меньшим або більшим відповідно до номіналу дросселя. Робоча температура таких ламп 750-950°C тому вимоги до вентиляції таких соляріїв більш жорсткі. Також при встановлені таких ламп, або при обслуговуванні не можна їх торкатися, або якщо торкатися то протиранні їх проспиртованою серветкою, щоб стерти потожирові сліди яки викликають перегорання лампи після включення. Такі лампи використовують частіше за все у горизонтальних соляріях.

б) Низького тиску (лампи для тіла, люмінесцентні лампи) найпоширеніші лампи. Потужність таких ламп може бути від 15Вт і до 250вт, однак найчастіше 160 або 180Вт. Саме ця потужність є оптимальною для професійного солярія. Найчастіше довжина ламп складає 176 см, 190  або 200см. Схема роботи таких ламп може бути з використанням стертерів для солярія або без них. Переважна більшість соляріїв використовує стартер. Стартер запускає лампу і дуже сильно впливає на ресурс лампи. Ресурс стартера складає 6000 вмикань ламп після чого лампа запалюється трохи повільніше що наносить додаткову шкоду електродам лампи і вона суттєво скорочує свій ресурс. Міняти стартер потрібно кожного разу коли ви міняєте лампу! Стандартний діаметр ламп 80, 100, 120, 140, 160, 180, 200, 230 Вт складає 38мм.

 

У стартерній схемі роботи лампи для солярія беруть участь електромагнітний дроссель та стартер. Дроссель має номінал і саме він задає потужність яку буде давати лампа. Деякі моделі соляріїв використовують дросселі зменьшеної потужності наприклад солярій Hapro Luxura V5 Intensive використовує дроселі 160Вт під довжину ламп 200см. Тобто клієнт має купити лампу 180Вт, 200см і поставити у такий солярій але лампа не буде видавати свій номінал у 180Вт, а лише 160Вт тобто буде давати гіршу засмагу  ніж обіцяє виробник. 

 

Варто зауважити що є пряма залежність ціни лампи від показника UVA (УВА), чи вище УВА у лампи тим ціна на цю лампу буде вища. Це тому що УВА це основна енергетична складова лампи і саме завдяки цьому параметру засмага стає біль темною, швидшою і глибшою. Тому якщо ми збільшуємо енергію лампи то ми маємо покращити складові лампи (електроди, скло, стабільність і якість фосфору)  бо більша енергія то більша температура роботи і відповідно біль екстремальні умови роботи і ці складові лампи мають витримати ці екстремальні умови на протязі усього ресурсу лампи. І звичайно якщо використовуємо біль якісні складові то і ціна збільшується.

Наприклад: лампа  Wolff System BELLARIUM X'TREME Ultralux R 180W має параметр УВА 22,5 W/m² і коштує 20,5Євро,   а лампа Wolff System BELLARIUM X'TREME LM SR 180W має УВА 33,0 W/m² але і коштує вона 27 Євро. Але якщо зрозуміти що  друга лампа на 47% дає кращу засмагу, до того ж має збільшений ресурс роботи 1000годин то різниця вже і не така велика, а якщо порахувати собівартість засмаги відповідно до ресурсу  то отримуємо що 1 лампа 1хв=1.77коп    2 лампа 1хв=1,86коп   тобто різниця 4.8% у собівартості. І не треба забувати що більш якісна засмага продається дорожче і краще. Як показує практика все більше і більше клієнтів рахують правильно і обирають більш якісні лампи і за той самий період продають більше послуг і заробляють значно більше.

 

Якщо ви потребуєте консультації по будь якому питанню стосовно ламп до солярія ви можете нам зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію.

Ми пропонуємо найкращі лампи у світі. Без перебільшення . Лампи WolffSystem, Cosmedico  та iSOLde виробляються у Німеччині на  заводі NARVA, завод виробляє лампи тільки з 100% німецьких комплектуючих і матеріалів що забеспечує якісне  і стабільне випромінювання на протязі усього сроку експлуатації.

Відправляємо лампи службою доставки НоваПошта, замовляємо обрешетування деревом і страхуємо їх на повну вартість, тобто якщо в процессі транспортування лампа побилась то новапошта компенсує її повну вартість. Якщо ви отримали лампи і виявили брак то ми компенсуємо вартість її грошима або висилаємо аналогічний товар. Оплата товара проводиться на розрахунковий рахунок ФОП по комерційному курсу у гривні 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner