Кошик
4570 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

Гранульовані добрива

Гранульовані добрива – це будь-які підживлення для рослин у вигляді кульок, паличок або грудок. Розмір частинок варіюється від 1,5 до 5 мм. Сировиною для виготовлення можуть служити мінеральні або органічні добрива, а також їх комбінації.

Після внесення в грунт, всередину гранули проникає вода і поступово вивільняє речовини в грунт. Швидкість розчинення залежить від температури і вологості. Чим тепліше земля, і чим більше вона насичена водою, тим швидше добрива потрапляють у грунт і досягають коренів рослини.

Гранули можуть мати різну форму, розмір і відтінок, але визначальне значення в даному випадку має тільки те, що добрива укладені в щільну частку.

Преимущества гранулированных удобрений:

  • Из-за меньшего контакта с веществами почвы они медленнее, чем порошки переходят в недоступное для растений состояние, а значит, корнями впитывается большее количество;
  • Требуется вносить меньший объем удобрений (например, расход суперфосфата в гранулах в два раза ниже, чем в порошке);
  • Питают почву равномерно;
  • Не разносятся ветром, благодаря этому не попадают в дыхательные пути человека и в полном объеме достигают корней растений;
  • Гранулы не вымываются из почвы водой;
  • Для їх внесення можуть бути використані механізовані методи, що актуально при підгодівлі великих площ, при цьому добрива розподіляються рівномірно й економно витрачаються.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner