Кошик
4529 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

VALAGRO

 VALAGRO — це спеціально розроблена продукція з активними інгредієнтами природного походження, які стимулюють основні фізіологічні процеси рослин, сприяючи їхньому росту та підвищенню врожайності.

Базель, Швейцарія, 13 липня 2023 р. – Сьогодні компанія Syngenta оголосила про компанію Syngenta Biologicals, яка об’єднує Valagro – піонера в галузі біостимуляторів і спеціальних поживних речовин, придбаного нею в 2020 році – з власним біологічним бізнесом, закладаючи основу для швидкого зростання глобальних біологічних препаратів. ринку.

Syngenta Biologicals об’єднує глобальне охоплення та інноваційні переваги Syngenta з власною технологічною платформою Valagro та командою надійних технічних і комерційних радників. З моменту придбання обидві компанії тісно співпрацювали, щоб побудувати спільну основу для науково обґрунтованих інновацій, активно обмінюючись знаннями та використовуючи можливості, що мають вирішальне значення для провідного світового біологічного бізнесу.

Ексклюзивна лінія біостимуляторів* Syngenta Biologicals покращує та зміцнює посіви. Вони застосовуються до рослин, насіння або кореневого середовища для стимуляції природних процесів рослин, покращуючи ефективність використання поживних речовин, стійкість до абіотичного стресу та якість врожаю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner