Кошик
4801 відгук
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

ДЕЗИНСЕКТОРИ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ ПОБУТОВИХ КОМАХ

Дезінсекція (фр. dés-, що означає знищення, видалення + лат. ... Під дезінсекцією також розуміється процедура знищення будь-яких комах, чиє сусідство з людиною вважається небажаним: мухи, комарі, таргани, мурахи, постільні клопи, блохи та інше

Позбутися побутових комах дуже просто.

Проти літаючих комах використовують спреї та аерозолі, якщо використання таких засобів не допускається  тоді використовують липкі стрічки. 

Проти мурах можна використовувати засоби у вігляді порошків та гранул, розсипаючи їх на шляхах руху комах. Також використовують спреї.

Досить ефективними є засоби для відлякування комах, непреємний для комах аромат гарно працює проти молі і комарів, та є безпечним для людини.

 

Що таке дезінсекція
Дезінсексія (знищення комах). Під дезінсекцією розуміють один з видів знезараження, що є знищенням комах, здатних переносити різні інфекції, за допомогою спеціальних хімічних засобів, шляхом впливу гарячої води з парою або за допомогою біологічних засобів.

Під дезінсекцією також розуміється процедура знищення будь-яких комах, чиє сусідство з людиною вважається небажаним: мухи, комарі, таргани, мурахи, постільних клопів тощо.

Говорячи простою мовою дезінсекція - це комплекс заходів, спрямованих на порятунок від шкідливих або заражених комах.

Види дезінсекції
Повне винищення - застосування спецзасобів, смертельних для комах, проти яких спрямована дезінсекція.
Профілактична дезінсекція - застосування засобів, які створюють несприятливі умови для розвитку та поширення на території, що дезінсекується, шкідливих комах - тарганів, клопів, вошей і т.д. Профілактика полягає у дотриманні чистоти в будинку, застосуванні захисних сіток на вікнах та дверях та недопущенні попадання шкідливих комах до приміщення.
Також, крім основних видів можна виявити і кілька різних методів дезінсекції.

Методи дезінсекції
Механічна - дезінсекція шляхом постійної підтримки чистоти в приміщеннях, регулярне прибирання та миття.
Фізична - цей метод полягає у впливі високих температур - гаряча пара, ультрафіолет та прямий вогонь.
Біологічна - дезінсекція шляхом використання для боротьби з паразитами інших тварин, що їх винищують, наприклад, птахів.
Хімічна - дезінсекція приміщень з допомогою спеціальних хімічних засобів, вкладених у знищення чи створення несприятливих умов шкідливих комах. Зазвичай, це різні розчини на основі хлору.

Широкий ассортимент засобів боротьби з комахами дозволяє еффективно і безпечно позбутися літаючих чи повзаючих комах. 

Широко представлена лінійка від європейського виробника BROS

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner