Кошик
4528 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

Витратні матеріли до соляріїв

     Кожен солярій після кожного сеансу засмаги потрібно обробляти дезинфектором. Дезинфектор для для солярія це спеціально розроблений дезинфікуючий засіб який вбиває 99.9% усіх мікробів і бактерій, має швидкий час дії та не наносить шкоду акриловим нанелям солярія. 

     Також під час кожного сеансу засмаги у солярії потрібно використовувати захистні окуляри на очі. Вони на 100% затримують увесь спектр ультрафіолету і захищають ваші очі від нього. Висока дужка дозволяє уникнути сліду від окулярів під час сеансу. У кожному солярії повинні бути окуляри які видає адміністратор, після кожного клієнта окуляри мають бути продезинфіковані. Рекомендуємо кожному клієнту мати особисті окуляри і не залежати від якості роботи адміністратора. 

   Для повного спектру надання послуг у солярії рекомендуємо мати у ассортименті стікіні, це засіб індивідуального захисту ореолу грудей та родинок

  

   

В нашому магазині ви зможете отримати консультації що до організації роботи студії засмаги чи окремих соляріїв. Придвати усі необхідні витратні матеріали для нормальної роботи. Вигідні умови співпраці, швидка доставка НовоюПоштою у будь який регіон України. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner