Кошик
4528 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

ТОВАРИ ДЛЯ РОЗСАДИ

У цій категорії зібрані товари, які можуть знадобитися для вирощування розсади.

 

 

До появи сходів потрібно стежити, щоб ґрунт завжди був вологим. Навіть невелике пересихання може бути згубним для пробудження насіння. Для підтримки потрібного мікроклімату створюють мініпарники, накриваючи ємності із посівами плівкою, склом чи прозорими контейнерами. Коли з'являться паростки, такі укриття знімають поступово, готуючи розсаду до звичайних кімнатних температур та свіжого повітря. 

Важливо підтримувати оптимальну температуру, особливо на перших етапах розвитку розсади. Більшість культур віддає перевагу діапазону в межах 23-28 градусів до появи сходів, а потім її можна знизити до звичайних кімнатних значень 20-23 градуси. Найнебезпечніше для розсади – це переохолодження ґрунту та холодні протяги.

Виростити якісну розсаду не вдасться, якщо не забезпечити достатнього освітлення. Ємності з посадками бажано помістити на сонячне підвіконня, а при короткому світловому дні або похмурій погоді організувати досвітлення лампами.

 

Пікують сіянці із загальних ємностей при появі 2-3 справжніх листків. Основна мета цьому етапі – стимулювання корнеобразования, тому пересадку саджанців багатьох культур проводять із заглибленням стебла. Цю процедуру потрібно проводити з особливою обережністю, тому що деякі види переносять пікіровку погано і різко реагують на будь-які пошкодження коренів.

 

Поливають розсаду трохи теплою і відстояною водою ввечері або вранці. На ранніх етапах розвитку з пульверизатора, добре змочуючи ґрунт, а потім тонким струменем під корінь або з лійки з дрібним ситом. Необхідно стежити за станом ґрунту, тому що при переливах у ніжної розсади часто розвиваються кореневі гнилі та інші грибкові хвороби.

 

Для отримання міцних сіянців бажано кілька разів підгодувати розсаду. Краще використовувати розчини добрив, так як в рідкому вигляді поживні речовини краще засвоюються кореневою системою, що розвивається. Внести їх потрібно, як мінімум, двічі – через 7-10 днів після пікірування та за 3-4 дні до пересадки на грядку або в теплицю.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner