Кошик
4569 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

БІОЗАХИСТ РОСЛІН

На сьогоднішній день біологічний захист рослин є найбільш екологічним та безпечним методом профілактики хвороб та захисту від шкідників, без застосування хімічних препаратів.

Застосування біологічно активних препаратів – високоефективний спосіб боротьби з шкідливими комахами, грибковими захворюваннями з допомогою живих мікроорганізмів – бактерій, які завдають шкоди культурам. Регулятори росту та імуномодулюючі засоби захисту рослин також мають біологічну основу. Завдяки їх дії покращується схожість, підвищується врожайність овочів та фруктів.

Також застосування біо препаратів доречно у кінцевому періоді вирощування рослин. Тобто якщо ви вирощуєте наприклад огірки, помідори чи виноград то пред збором врожаю не можна обробляти будь якими хімічними пестицидами. Тоді на допомогу приходять препарати на біо основі з дуже маленьким періодом очикування. 

Розділяють дві основні групи біо препаратів

1.Біо фунгіциди

це препарати, що містять живих мікроорганізмів, продукти їх життєдіяльності, та використовуються для захисту рослини в період її вегетації від хвороб, які викликають грибні та бактеріальні збудники.

Біологічні фунгіциди володіють значним діапазоном дії, що дозволяє захистити рослини від широкого спектру хвороб, в тому числі: пліснявіння насіння, кореневих гнилей, снігової плісняви, борошнистої роси, бурої роси, фітофторозу, альтернаріозу, фузаріозу, фомозу, кокомікозу, бактеріозів і різного роду плямистостей і гнилей.

Усі біо фунгіциди абсолютно безпечні для навколишнього середовища, людини, тварин і корисних організмів. Препарати не викликають резистентності у , що дозволяє ефективно їх використовувати протягом багатьох років без збільшення норми витрати діючої речовини.

2.Біо інсетициди

Це продукти на основі живих мікроорганізмів за захисту рослин від  комах

- Біо інсектициди беспечні для людей, тварин і середовища

- Такі препарати дешевші за хімічні  інсектициди

- Тривала та ефективна дія.

- Відсутність резистентності.

- Біо інсектициди можна використовувати для обробки рослин на протязі усього циклу росту рослин

- Малий термін очикування після використання

 

На відміну від хімічної продукції, біо препарати виробляються в Україні, тому купуючи такі продукти ви підтримуєте Українського виробника і підіймаєте Українську економіку. 

 

- Біофунгіциди дешевші за хімічні ззр
- Біофунгіциди застосовюються на протязі усього циклу вирощування
- Такі препарати мають дуже високу біологічну, фунгіцидну, бактерицидну активність проти майже усіх хвороб.
- Біофунгіциди також є стимуляторами росту росли і насіння
- Покращення властивостей продукціїї що до зберігання
- Біо фунгіциди можно мішати у бакові суміші з окремими хімічними препаратами

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner