Кошик
4528 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

Ініціатор Bayer дієвий інсектицид для висадки саджанців

Ініціатор Bayer дієвий інсектицид для висадки саджанців

ініціатор Bayer

цей потужний   інсектицид - забезпечує    захист саджанців плодових, декоративних, лісових культур від шкідників в продовж усього року   і стрімке та інтенсивне їх зростання. 

Завдяки системній дії, діюча речовина інсектициду розповсюджується по всій рослині після всмоктування її через коріння. Таким чином охоплюються також шкідники, що живуть приховано.

Повільне розчинення таблетки спричиняє тривале забезпечення рослини поживними речовинами (азотом, фосфором, калієм та магнієм) через корені.

 

 

Ініціатор в Австралії на лісових культурах засвідчує що через 6 місяців після внесення препарату біомаса саджанців стала втричі більшою, ніж на контролі (без внесення Ініціатора). А при вивченні 5-річних насаджень – приживлюванність саджанців лісових культур склала 93%, а на плантаціях без внесення Ініціатора лише 32%.

УНІКАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

Надійний захист саджанців плодових, декоративних та лісових культур від пошкоджень сисними, листогризучими, грунтовими шкідниками. Забезпечує суттєве прискорення росту саджанців, швидке їх приживлення, укорінення та розвиток. Цільове внесення інсектициду. Забезпечується безпосередній захист певного саджанця, без втрати діючої речовини та негативного впливу на довкілля. Добрива використовуються саджанцями безпосередньо тоді, коли це потребує рослина. Поживні речовини не змиваються дощем як при позакореневому підживленню. Забезпечує довготривалий захист - дослідження показують інсектицидний захист впродовж 1-2 років, в залежності від виду рослин, швидкості зростання та умов вирощування. Завдяки довготривалому захисту знижується інсектицидне навантаження на довкілля. Не потребує спеціального приготування при використанні. Високий рівень безпеки при застосуванні. Унікальний ефект «синергізму» від поєднання інсектициду та комбінації добрив. Поєднання діючої речовини та поживних речовин в препараті підсилює дію один одного.

 

 

Застосовується проти:

Попелиці ниркових довгоносиків, листоминуючих молей, каліфорнійської щитівки, листовійки, совки, личинок хрущів (травневих, волохатих, июнських), щелкунов (дротяників), піщаного мідляка, кравчиик-головач, капустянки, соснового і непарного шовкопрядів, звичайного та рудого соснових пильщиків, короїдів, златок.

Спосіб застосування:

- при посадці саджанців, в посадкову ямку вносять 1-2 таблетки препарату;

- в період вегетації саджанців рекомендується вносити 1-2 таблетки в кореневу зону рослини 1 раз в рік.

 

На Український ринок цей препарат потрапляє у професійному пакуванні для садівників і ландшафтників у 3кг або 12кг. Для роздрібного покупця іх перепаковують поштучно або у іншу упаковку. 

Купляючи цей чудовий засіб у нас ви на 100% вневнені у оригінальності і високій ефективності препарату. Для придбання пройдіть за посиланням https://greenflamingo.com.ua/ua/p1351881617-insektitsid-initsiator-initsiator.html

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner