Кошик
4747 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук

Syngenta об’єднує біологічні підприємства під Syngenta Biologicals

Syngenta об’єднує біологічні підприємства під Syngenta Biologicals

Базель, Швейцарія, 13 липня 2023 р. – Сьогодні компанія Syngenta оголосила про компанію Syngenta Biologicals, яка об’єднує Valagro – піонера в галузі біостимуляторів і спеціальних поживних речовин, придбаного нею в 2020 році – з власним біологічним бізнесом, закладаючи основу для швидкого зростання глобальних біологічних препаратів. ринку.

Syngenta Biologicals об’єднує глобальне охоплення та інноваційні переваги Syngenta з власною технологічною платформою Valagro та командою надійних технічних і комерційних радників. З моменту придбання обидві компанії тісно співпрацювали, щоб побудувати спільну основу для науково обґрунтованих інновацій, активно обмінюючись знаннями та використовуючи можливості, що мають вирішальне значення для провідного світового біологічного бізнесу.

«Створення бренду Syngenta Biologicals знаменує собою захоплюючу віху в еволюції нашого бізнесу, що дає нам єдину ідентичність і формалізує наш підхід однієї команди на ринку. «Syngenta Biologicals» — це провідні в галузі технології, неперевершений науково-дослідницький досвід і глобальні комерційні можливості, наповнені підприємницьким духом і культурою, якими Valagro завжди славилася», — сказав Корі Хак, глобальний керівник Syngenta Biologicals.

«Цей крок підсилює нашу стратегію надання фермерам більшої кількості додаткових продуктів і технологій, а також підкріплює нашу рішучість бути обраним партнером і зробити сільське господарство більш стійким», — додав він.

Маючи найкращі в своєму класі дослідно-конструкторські роботи та комерційні можливості, шість виробничих майданчиків у всьому світі та понад 1100 співробітників, Syngenta Biologicals має хороші можливості для використання свого глибокого розуміння потреб фермерів для впровадження захоплюючих інновацій у цій галузі.

Портфоліо Syngenta Biological, що розширюється, вже включає TAEGRO®, біофунгіцид проти широкого спектру основних ґрунтових і листяних захворювань; МЕГАФОЛ®, біостимулятор, який допомагає культурам справлятися зі стресом, і ВІКСЕРАН®, біодобриво для позакореневого внесення.

На додаток до прискорення своїх біологічних досліджень, Syngenta Biologicals також активно налагоджує співпрацю, спрямовану на швидке розширення пропозиції біологічних препаратів і біологічної обробки насіння.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner