Кошик
4747 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук
Фунгіцид Сигнум 120 г, Basf, від комплексу хвороб: моніліозу, альтернаріозу, коккомікозу, борошнистої роси, фото 2

Фунгіцид Сигнум 120 г, Basf, від комплексу хвороб: моніліозу, альтернаріозу, коккомікозу, борошнистої роси

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Фунгіцид Сигнум — впевнена захист вашого саду та городу

Переваги

  • Діючі речовини різних хімічних груп і вбудоване управління резистентністю
  • Новий рівень контролю всіх видів альтернаріозу картоплі
  • висока біологічна ефективність у боротьбі зі всіма основними захворюваннями кісточкових культур
  • Agcelence-ефект:
  • не несе небезпеки корисної энтимофауне, а також активно застосовується в захисних інтегрованих системах.

– збільшення врожайності та якості

– збільшення виходу товарної продукції

– покращення лежкості овочів при зберіганні

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ФУНГІЦИДУ СИГНУМ:

Обробляти рослини рекомендується не рідше двох разів за сезон. Остання обробка повинна бути не пізніше, ніж за 30 днів до збору врожаю.
 

Культура

Хвороба

Норма витрати

Строки застосування

Скільки разів обробляти

Капуста

Альтернаріоз

1-1,2 кг/га

Обприскування в період вегетації: перше - профілактичний, подальше з інтервалом 7-12 днів. Витрата робочої рідини - 600 л/га

7 (3)

Картопля

Альтернаріоз картоплі

0,2 - 0,3 кг/га

Обприскування в період вегетації: перше – при появі перших ознак хвороби, подальше при необхідності з інтервалом 7-12 днів.

14 (1-2)

Цибуля

Пероноспороз

1-1,5 кг/га

Обприскування в період вегетації: перше - профілактичний, подальше з інтервалом 7-12 днів. Витрата робочої рідини - 600-800 л/га.

14 (2)

Морква

Альтернаріоз

0,75-1 кг/га

Обприскування в період вегетації: перше - при появі перших ознак хвороби, подальше при необхідності з інтервалом 7-12 днів. Витрата робочої рідини - 400-600 л/га

14 (1-2)

Огірок

Пероноспороз

1-1,5 кг/га

Обприскування в період вегетації: перше - профілактичний, подальше з інтервалом 7-12 днів. Витрата робочої рідини - 600-800 л/га.

14 (2)

Томат

Альтернаріоз

1-1,5 кг/га

Обприскування в період вегетації: перше - при появі перших ознак хвороби, подальше при необхідності з інтервалом 7-12 днів. Витрата робочої рідини - 400-600 л/га.

14 (1-2)

 

Для обробки дерев вишні та черешні в боротьбі з моніліозом, буроватостью листяної частини, кокомикозом, клястероспоріозом, рекомендована норма витрати фунгіциду становить 10-12 г/сотку. Допускається проводити не більше 2-х обробок за сезон, але потрібно враховувати також, що остання процедура обприскування повинна відбуватися не пізніше, ніж за 30 днів до врожайною прибирання.

Обробка персикових і абрикосових дерев проти моніліозу, борошнистої роси, клястероспоріозу, здійснюється з витратною препаративної нормою 10-13 г/сотку. Максимально можна проводити 2 обробки за сезон, але остання з них повинна відбуватися не пізніше, ніж за 40 днів до збирання врожаю.

Високою цінністю Сигнум, є його здатність застосування на багатьох дерев з кісточками і разом з тим виключає виникнення фітотоксичності по відношенню до оброблених культур.

Тривалість захисної дії фунгіциду спостерігається протягом 7-14 днів, його тривалість залежить від ступеня захворюваності дерев.

Для достижения наиболее лучшего результата защиты косточковых деревьев от их наиболее распространенных заболеваний процедуры опрыскивания, необходимо проводить ее в целях профилактики. Поэтому приобрести фунгицид Сигнум оптом более чем выгодно для аграриев и фермеров, которые занимаются выращиванием косточковых деревьев. Наиболее лучший период для обработки наступает в фазу цветения, когда вероятность заражения монилиозом наиболее высокая. Последующая обработка должна проводиться по истечении 7-10 дней после первой, для того, чтобы закрепить результат и защитить деревья.

Основні
Препаративна формаПорошок
Вміст діючої речовинибоскалид, 267 г/кг + пираклостробин, 67 г/кг.
ВиробникBASF
Діюча речовинаБоскалід, Пираклостробин
Упаковка
Вага0.12 кг
Користувальницькі характеристики
БрендBasf
ХворобиПереноспороз
Захворювання рослинБорошниста роса, Переноспороз (несправжня борошниста роса), Альтернаріоз (суха плямистість), Бура плямистість ( або філостиктоз), моніліоз (плодова гниль), Клястероспоріоз (дірчаста плямистість)
  • Ціна: 472 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner