Кошик
3312 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук
ГЕРБІЦИД БРОКЕР 500 мл, для знищення всіх видів бур'янів, фото 2

ГЕРБІЦИД БРОКЕР 500 мл, для знищення всіх видів бур'янів

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид для знищення всіх видів бур'янів Брокер

 

Універсальний системний неселективний гербіцид суцільної дії для повного знищення будь-яких бур'янів: однорічних та багаторічних, злакових та дводольних на полях, призначених під посіви сільськогосподарських культур або після збирання врожаю, на парах та землях несільськогосподарського призначення.

Як найстійкіший з гербіцидів, може застосовуватись у несприятливих погодних умовах навесні, перед посівом або до сходів культури.

При правильному використанні є одним з найбезпечніших гербіцидів у світі для людини та довкілля.

Механізм дії. Діюча речовина препарату, протягом 4-6 годин після внесення, поглинається листям та пагонами, рівномірно розподіляється по всій рослині, рухаючись до точок росту та коріння, блокує процеси поділу клітин, порушуючи синтез ароматичних кислот та білків. Відбувається припинення росту бур’янів, відмирання їх надземної частини та кореневища. Перші ознаки в’янення помітні на 3-5 день, а повна загибель бур’янів настає на 14-21 день після обробки (за сприятливих погодних умов).

Спосіб та норми застосування:

БРОКЕР, РК застосовується у вигляді робочих розчинів, шляхом обприскування за допомогою звичайного ранцевого та штангового обприскувачів.

Весняні обробки проводяться за 2 тижні до висівання с/г культур або за 7-10 днів до появи сходів.

Обов`язковою умовою для хорошого результату є застосування гербіциду по вегетуючих та розвинених бур'янах з достатньою для поглинання препарату кількістю листя: однорічних — у фазі 4-6 справжніх листків, багаторічних — за висоти 15-20 см, але до початку цвітіння.

Обробку проводити зранку або ввечері, при швидкості вітру не більше 5м/с та температурі від +12°С до +25°С, не менше, ніж за 5 годин до або після дощу.

Обприскувати бур'яни рівномірно.

Не допускати потрапляння розчину на культурні рослини!

Робочий розчин препарату готувати безпосередньо перед застосуванням.

Бак обприскувача заповнити водою на 1/10 об`єму, поступово додати препарат при постійному розмішуванні, потім долити воду до повного об'єму та розмішати.

Кількість обробок за сезон — однократно.

Сорняки

Нормы расхода препарата на 5 л воды/100 м²

Однолетние двудольные: щирица обыкновенная, рапс, падалица рапса, подмаренник цепкий, канатник Теофраста, дурнишник колючий, амброзия полыннолистная, дурман обыкновенный, горец, галинсога, другие Весенние обработки до посева культур или появления всходов Пары, земли после уборки урожая, земли не с/х назначения
20-40 мл 20-50 мл
Однолетние злаковые:мышей, куриное просо, падалица пшеницы, другие 20-40 мл 20-50 мл
Многолетние злаковые:пырей ползучий, пырей, гумай, свинорой пальчатый, чина клубненосная, тростник обыкновенный, другие 40-60 мл 40-80 мл
Многолетние дводольные: осот розовый, вьюнок полевой, горец земноводный, осот шероховатый, молочай верболистый, лебеда, хвощ полевой, ваточник сирийский, чертополох, крапива, борщевик, другие 40-60 мл 40-80 мл

 

Основні
Вміст діючої речовиниглифосат изопропиламинная соль 480 г/л.
ВиробникАгрохімпак
Діюча речовинаГліфосат
Упаковка
Об`єм0.5 л
  • Ціна: 291 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner