Кошик
4528 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук
Інсекто-фунгіцид Чистий сад (ДНОК), 50 г, ефективний захист саду., фото 2

Інсекто-фунгіцид Чистий сад (ДНОК), 50 г, ефективний захист саду.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Засіб для захисту плодових, квіткових культур і винограду від хвороб, шкідників і личинок, що живуть у корі дерев і чагарників. Чистий Сад — є аналогом препарату «Днок», найефективніший препарат для найповнішого захисту рослин плодово-ягідних культур, виноградників від шкідників, хвороб, грибкових захворювань, кліщів та ін. Застосовується для ранньовесняної й осінньої обробки. Чистий сад – 40% – це розчинний жовтий порошок. Належить до препаратів, що швидко просочуються в ґрунті.

Механізм дії препарату Чистий сад:

Знищує зимувальні стадії шкідливих комах, кліщів, пригнічує хвороби та грибкові захворювання. Застосування препарату Чистий сад на 1% концентрації в фазу набухання бруньок плодових дерев не викликає пошкодження листя, не впливає на річний приріст і випадання зав'язок плодів і ягод.

Переваги використання Чистий сад:

Має одночасно фунгіцидну й інсектоакарицидну дію. Висока ефективність і тривалий період дії. Економність оброблення. Порівняно низька ціна, а також широкий спектр дії, що підвищує врожайність оброблюваних рослин у 1,5 раза, роблять препарат унікальним.

Застосування Чистий Сад: робоча концентрація 0,5-1% (50-100 г препарату на 10 л води). Як і в разі застосування інших ядохімікатів (нефтяних олій, нітрафен, залізний купорос) виміряний кількість Чистий сад спочатку розчиняють у невеликій кількості води, потім вливають у воду, призначену для приготування розчину, і добре перемішують.

Витрата препарату: Паковання 50 г розчинити в 10 л води. Швидкість дії через 3-4 дні після оброблення. Період захисної дії — 30 дальньої.

У разі раннього оброблення: до розпускання нирок за середньої температури повітря не більш ніж +4 °C максимальна концентрація не має перевищувати 4%.

Під час літньої обробки: після виходу щитівок 2-3 покоління максимальна концентрація не має перевищувати 2,5%, оброблення проводити 1 раз.

Кількість оброблень: - не більш ніж 1 раз на сезон. Заходи безпеки: для приготування робочої суміші не використовувати харчовий посуд. Оброблення виробляти, використовуючи засоби індивідуального захисту. Під час роботи не пити, не курити, не вживати їжі. Після роботи вимити руки та обличчя з милом, прополоскати рот. Зберігати в сухому, прохолодному місці, окремо від харчових продуктів і ліків, у місцях, недоступних для дітей і хатніх тварин. Гарантійний термін зберігання: 5 років. Держак: No 05.03.02-04/63141 від 14.10.2014г. Дозволено для роздрібного продажуполодя. ТУ У 24.5-32673704-006:2014. Вага нетто: 50г±7%.

Докладніше 

Основні
Вміст діючої речовини 
Користувацькі характеристики
Шкідники рослинЩитівки, Ложнощитівки, Кліщі, Попелиця, Листовійка, Молі, Блохи, Плодостірка, Червець, Медяниця
  • Ціна: 8 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner