Кошик
4747 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук
Добриво Магній Сернокислий (Сульфат Магнію) 1 кг, фото 2

Добриво Магній Сернокислий (Сульфат Магнію) 1 кг

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

мінеральні добрива Магній Сернокислий (Сульфат Магнію) 1 кг

Магній Сернокислий (Сульфат Магнію) — ефективне магнієве безхлорне сірковмісне добриво, підвищує врожайність, покращує смакові якості овочевих і плодових культур завдяки збільшенню вмісту в них крохмалю, цукрів і вітамінів. Відсотковий вміст у добриві магнію становить 9,6%. Мікроелементи магній і сірка, поряд з основними елементами, відіграють важливу роль у життєдіяльності рослин. Магній бере участь у пересуванні фосфору в рослинах, активує ферменти, прискорює утворення вуглеводів, впливає на окисно-відновні процеси в тканинах рослин. Сірка входить до складу багатьох речовин, необхідних для життєдіяльності рослин, зокрема до складу рослинних білків, беручи участь в утворенні рослинних олій, ферментів, крім того, вона міститься в таких незамінних сполуках, як амінокислоти. Брак сірки позначається на фотосинтезу рослин і може знизити його на 40%. Брак магнію знижує вміст хлорофілу в рослинах, листя, водночас стає плямистим, між жилками бліднуть, уздовж житок зберігається зелене забарвлення, потім листя жовтіють, скручуються з країв і відмирають, а зовнішні ознаки нестачі сірки дуже схожі на ознаки азотного голодування. Застосування магнію сіркислого особливо ефективне на легких і кислих ґрунтах. 

Спосіб застосування: добриво вносять навесні у разі передпоєвого оброблення ґрунту спільно з азотними та фосфорними добривами.

Норми витрати на 1 кв. м: овочеві та декоративні культури — 12-15 г; огірки — 7-10 г; плодові дерева — 30-50 г. Рідкі кореневі підживлення проводять упродовж вегетації рослин із розрахунку 25 г на 10 л води один раз на 20 днів, а для позакореневих підкормок використовують робочий розчин — 15 г добрива на 10 л води.

Основні
Тип комплексного добриваМінеральне
Упаковка
Вага2 кг
  • Ціна: 40 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner