Кошик
4608 відгуків
+380 (73) 554-34-54
вул.Січових Стрільців, Прилуки, Україна
Зелений Фламінго - професійні засоби для саду, городу та дому
Залишити відгук
Супердобриво, добриво для хвойних і декоративних багаторічних рослин, органо-гранули 1 кг, VILA, фото 2

Супердобриво, добриво для хвойних і декоративних багаторічних рослин, органо-гранули 1 кг, VILA

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Форма препарата : гранули.

Компонентний склад: азот (N)  9%, фосфор (P)  12%, калий (K)  25%, магній (MgO) — 1,2%, сера (SO3)  2,6%, марганець (Mn) — 0,5%, бор (B) — 0,1%, цинк — 0,04%.

Переваги: опір захворювання; запобігання побурінню хвої; імунітет на зимовий період.

Вносити що 2 місяці, тричі за сезон із березня до вересня. Кількість, що рекомендується, розсіяти навколо рослини, після чого рясно полити.

Норма витрати:

Для молодих рослин: 30-40 г/м 2

Для дорослих рослин: 40-50 г/м 2

ПРИНЦИП ДІЇ СУПЕР ЗРУЧНОСТІ

Збалансована органо-гранула. В основі гранульованого СУПЕР УДОСЧЕННЯ лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур макро- та мікроелементів під шаром захисної оболонки органо-гранули (ОП). Кожна гранула містить повний і збалансований комплекс елементів, необхідних кожній рослині. Завдяки цьому коефіцієнт використання поживних елементів, що містяться в ОГ, у 1,5 раза вищий, порівнюючи з мінеральними добривами, де засвоюється максимум 25-30% поживних речовин, а відсоток засвоєння рослинами елементів ОГ становить 80-90%.

  Захисна оболонка органо-гранули повільно розсмикується в ґрунті та гарантує пролонгована здатність до харчування культур і доступність речовин залежно від потреби рослин у певний період розвитку. Органо-гранула працює ранньою весною, коли рослинам необхідна стимуляція росту, влітку — у період активної вегетації та восени, зміцнюючи рослини на зиму завдяки пролонгові дії.

Контрольоване вивільнення елементів. Кожна рослина має свій вегетаційний період і дуже важливо, щоб рослина мала повноцінний набір елементів упродовж усього періоду вегетації. Вивільнення поживних елементів із гранули добрива відповідає вимогам рослин у їх вегетаційний період. Дія починається за температури вище 0 °C і за збільшення температури, вивільнення поживних речовин набуває інтенсивності з огляду на розвиток рослини. Рівень кислотності ґрунту, вмісту в них солей і мікроорганізмів не впливають на виділення поживних речовин з органо-гранули.

Упаковка
Вага1 кг
УпаковкаКартонна коробка
Основні
ВиробникСімейний Сад
Тип комплексного добриваМінеральне
Препаративна формаГранули
Концентрована форма добриваТак
  • Ціна: 161 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner